| accountfortpu a întrebat:

Buna.
Deci, am o problema.
Luna trecuta mi-a venit menstruatia cu 2-3 zile mai devreme, iar luna aceasta cu 1 saptamana mai devreme si de obicei ma tine 6-7 zile, ce ar putea fi daca s-a intamplat sa imi vina cu o saptamana mai devreme si sa am o perioada asa lunga de timp?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate fi o dereglare a ciclului menstrual.

| Kalibi1327 a răspuns:

Asta depinde de corpul tău nu ai de ce sa te temi, ciclul este regulat sau neregulat, vine mai devreme mai târziu asta depinde de organism contează ca ti.a venit

| accountfortpu explică:

Am avut crampe ciudate cu cateva zile inainte si sensibilitate exagerata la sanii, ar putea fi vorba despre o sarcina sau o afectiune?