| Nikoooooooo a întrebat:

deci ce credeti ca ma mai iubeste? Cateodata face anumite gesturi in care imi da senzatia ca ar vrea sa ne imp...pe facebook vb cu mine dar la scoala nu prea, si deci cateodata se uita la mine cu o privire...:X si nu stiu ce sa mai cred

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mda clar te place dar la scoala nu vrea sa para ca te place din cauza prieteniilor sau etc. de aia doar pe facebook vb cu tine

| Nikoooooooo explică:

Dra vb cu mine daca il intreb eu svs cf...si atunci imi raspuns uneori imi pune si emoticoanele: :*:X

| XxDenyzaxX a răspuns:

E 100% la 100% indragostit de tine iti garantez eu... funda?