| Ingerparasit a întrebat:

deci ce credeti ca ma mai iubeste? Cateodata face anumite gesturi in care imi da senzatia ca ar vrea sa ne imp...pe facebook vb cu mine dar la scoala nu prea, si deci cateodata se uita la mine cu o privire...:X si nu stiu ce sa mai cred.

Răspuns Câştigător
| Madu_5369 a răspuns:

Buna Deci... Vrea sa te deruteze! dar nu CEDA! asa mi s`a intamplat si mie vbea cu mine doar cand avea chef si pana mea eu nu am acceptat si adevaru ca a durato vreme in care il neglijam nu ma mai gandeam la ce imi facea sa ma faca atenta si mi-a prins bine ca dupa o perioada saturat sa MAI astepte a deschis subiectul de noi! si eu am zis ca nu mai exista un noi de mult! adevaru ca ii parea rau dar eu deja nu-l mai aveam in inima si mi-a fost foarte usor sfatul meu nu ceda vrea sa te faca sa faci primul pas sau sa vada cat de mult il placi:*! Bafta sper ca te-am ajutat:* FUNDa?:*