| Lovξ a întrebat:

deci chiar vreau sa ma ajutati daca se poate cu un sfat bun, privind urmatoarea problemalaughing...Imi place de un tip mai mare cu 2 ani, are 17, am vorbit cu el. bla bla bla..pana mi-a spus ca ai place de mine si k ar vrea o relatie a spus`o mai subtil, in fine, chesti normale.dar acum nu mai stiu ce sa cred, adica la scoala e grijuliu si atent si ma tine in brate si ma pupa pe obraz.dar azi m`a pupat pe gura laughing, dupa aceea bineinteles k eram foarte fericita doar e tipu de care imi place, dar dupa 10 mine o lua pe una in brate si in acest timp se uita la mine sa vada ce reactie am probabil, acum eu nu stiu ce sa mai cred, adica as vrea sa il intreb ce are de gand.voi ce credeti ca ma place si vrea o relatie si ca nu a vrut decat sa ma faca geloasa, sau nu ai place de mine si face caterinca? plz ajutati`ma repedeeelaughing:*:*:*:*]]

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se joaca cu tine. Esti prea mica ca sa umbli dupa baieti si a presupus ca daca la varsta asta umbli totusi dupa baieti esti suficient de putin inteligenta incat sa fii subiect de glume si caterinca. E normal sa ti se intample asta, daca tu la 15 ani te uiti dupa baieti, te lasi sarutata, pipaita, etc.

| Lovξ explică (pentru Brigaela):

Chestia e k il cun de ceva timp si aproape suntem un cuplu. laughing nu ma las pipaita..si sarutata.pur si simplu s`a intamplat... felul meu nu este asa dar pentru el am prins o slabiciune intrucat dupa gesturi si dupa sentimentele transmise de el..simt k are ceva pentru mine..si pipaita in nici un caz...laughing faza cu luatul in brate e ceva normal..ca 2 prieteni happy atat. Ms oricum:*

| Brigaela a răspuns (pentru Lovξ):

Ai grija, mie mi se pare ca te face de ras

| Lovξ explică (pentru Brigaela):

Pai ma face de ras? cand suntem doar noi 2? adica nu e logic..se comporta cu asa doar cand suntem impreuna..nu incepe in fata tuturorlaughing) si oricum ...nu inteleg dc ar incerca sa ma faca de ras..atata timp cat se comporta decent..si nu ca un animal de la zoo oh go on.dar na fiecare cu parerea sa.

| Brigaela a răspuns (pentru Lovξ):

Cand ia pe alta in brate si se uita la tinbe sa vada daca esti geloasa, sunteti doar voi doi? Tu iti dai seama ca observa si cealalta si ca ea rade de tine si le spune si celorlalti. daca s-ar comporta decent nu te-ar expune la asa ceva, nu?

| Lovξ explică (pentru Brigaela):

Intr-adevar a luat`o pe aia in brate...dar nu a obs nimeni k el a facut`o cu intentielaughing si fata aia habar nu avea k noi 2 suntem pe cale sa formam un cuplu..pt k si ea era indragostita de el..si el mi-a spus asta...si mi-a mai spus sa stau lin k nu are nimic cu ea..si nici nu are de gandhappy

| Brigaela a răspuns (pentru Lovξ):

Da, dar acum nu poate sa fie cu tine o perioada destul de lunga, altfel ai cadea tu prost, ca i l-ai furat. trebuie sa treaca 2-3 luni din momentul in care ia alta femeie in brate pana sa iti poata da tie atentie

| Lovξ explică:

Of..chiar nu stiu cui sa ii dau Funditsaa..toate rasp sunt de ajutorlaughing..Va multumesc mult pentru sfaturi:*

| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine, dar stii si tu cum e la "piata": marfa multa si frumoasa. Omul degusta ofertele si dupa aceea se va hotara.

| dragos9234 a răspuns:

Te place, a vrut sa-ti vada reactia cand a luat-o pe cealalta fata in brate.

| Katoteshika a răspuns:

1.te place si a vrut sa vada ca si tu il placi de aceea a luat-o in brate pe cealalta...
2.se juca...
3. poate face caterinca cum zici u si crea sa fie cu mai multe adica nu te merita...
sfatul meu este sa ai grija si sa fii atenta sa nu fiti prea pasionali si dupa ceti dovedeste ca te place atunci poti fii increzatoare si sa fiti fericiti
sper ca te-am ajutat!
mult succes!

| Madalina9521345432 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa:*incearca sa faci si tu acelasi lucru si vezi cum reactioneaza si ne spui si noua:* Funda?

| Madalina9521345432 a răspuns:

Fa si tu la fel si vezi cum reactioneaza daca e gelos inseamna ca vrea ceva serios daca nu doar se joaca daca vezi ca se uita mai asa te bagi dupa in seama succes:* FUNDA?