| anonim_4396 a întrebat:

deci de ceva timp iubitu meu este indiferent cu mine... l-am intrebat ce are o zis ca nimic. I-am zis ca daca nu mai vrea sa fie cu mine sa imi zic si o zis,, ce am zis eu asta?"daca are pe altcineva o zis ca nu si totusi de ce se poarta asa el o zis ca nu stie. L-am intrebat aseara daca ma mai iubeste o zis ca da ma iubeste. Oare ce are de ce se poarta asa?straight faceCe sa fac? funda:X

9 răspunsuri:
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Daca esti convinsa ca te-a inselat, insalal si tu

| shnel a răspuns:

Fai un sex oral si o sa isi revina la normal

| gabitsssu a răspuns (pentru shnel):

Hai mars ca esti idiotwinking

| kissmealiss a răspuns:

Ar trebuie sa vb cu el mai clar...

| gabitsssu a răspuns (pentru kissmealiss):

Nu stiu ce as mai putea sa il mai intrebcrying

| kissmealiss a răspuns (pentru gabitsssu):

Dai una in cap sa se trezeasca:tongue

| foxie a răspuns:

Nu pot sa iti zic sigur ce are dar indiferenta de multe ori este datorata stresului sau este atras de altcineva si nu vrea sa renunte la relatia cu tine...

| gabitsssu a răspuns (pentru foxie):

Adevarul,ca e chiar stresat adica are foarte multa treaba da si inainte avea si totusi era mai atent cu mine... oricum mersi pentrurasp:*:*

| foxie a răspuns:

P.S.
De obicei atunci se intampla raceala asta brusca intr-o relatie, cand partenerul/partenera isi satisface placerile hormonale cu altcineva(Te insala)dar asta nu este 100% sigur