| micutzadominatoare a întrebat:

As vrea si eu sa stiu dacaam hime nul elastic sau nu, mi-am bagat degetul s intra mi-am bagat chiar si 3 degete si obiecte mai groase, nu s-a intamplat nimic, nu ma dururt nu mi-a curs sange nu am facut-o masturbanduma am facut-o din curiozitate. Am himenul elastic? ce se intampla daca am himen elastic?
Cand ma voi culca cu pirietenul meu ma voi dezvirgina sau himenul se va largi?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul contact sexual te dezvirgineaza intotdeauna. Poti afla daca ai himenul elastic numai daca te duci la ginecolog. Cel mai probabil fie e elastic, fie l-ai rupt tu in timpul jocurilor erotice prestate. Daca este elastic, se va rupe abia la prima nastere, dar asta nu inseamna ca vei fi mai fi virgina dupa primul contact sexual. Problema ta este ca bagandu-ti obiecte groase in vagin, probabil in adolescenta, inainte sa fie complet maturizat, acum ai un vagin foarte larg, care o sa-i displaca cam oricarui barbat normal dotat. In vaginul unei femei care are viata sexuala de-abia incap doua degete daca sta in pozitie ginecologica, trei numai cu mult lubrifiant si ceva dureri.

3 răspunsuri:
| DenisaBiluta a răspuns:

Bine ca nu abgi drujba laughing ce tare e intrebarea talaughing

| micutzadominatoare explică:

Nu sunt din buc

| robinho33 a răspuns:

Cati ani ai? esti din bucuresti?