| Sarraa a întrebat:

Sall! Am 18 ani. cand eram mai mica pe la vreo 12 ani ma jukam cu copii si am alunecat pe rampa si mia intrat ceva in vagin., cand am avut primul contact sexual nu m-a durut deloc, dar mi-a curs putin sange, este probabil sa nu mai fiu virgina de cand am patit acel accident?

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Nu asta clar nu! Nu mai esti virgina dupa primul contact sexual.Cum ai fi putut sa te dezvirginezi de la acel accident? Exista explicatii de ce nu te-a durut prima oara, dar daca zici ca ti-a curs sange, atunci stai linistita. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Pai daca ti-a curs singe la primul contact sexual ai fost virgina, si daca acurs putin nu inseamna ca e o problema, la dezvirginare nu curge mult, doar atit incit sa remarci acest lucru si cu durerea e la fel. Unele fete la dezvirginare nici nu au dureri nici nu le curge singe, deci acel accident nu are absolut nici-o treaba.winking

| Marius2011 a răspuns:

Posibil. daca u zici ca ti-a intrat in vagin. da e posibil sa te semi dezvirginat. adica partial nu total happy cu alte cuvinte te-ai dezvirginat putin nu de tot happy

| cherrybomb a răspuns:

Nuu. dp primul contact numai esti virgina. deoarece ti-a curs acel sangEhappy

| RedAppLe a răspuns:

Nu cred...Mai ales daca ai spus ca la primul contact sexual nu te-a durut deloc dar ti-a curs putin sange...

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Virginitatea ti-o pierzi atunci cand iti intra un PENIS in vagin, nu o teava de la leagane sau ceva big grin

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Esti virgina da nu prea

| alin_6602 a răspuns:

Daca imi spui si mie ce e ala Vagin pentru tine iti raspund la intrebare