| Betty2001 a întrebat:

deci faza e ca am fost cu 2 baieti v. si a. dupa despartirea de v. (primul) el se poarta ciudat si se ia de mine etc. (am mai spus in intrebarea precedenta). Dupa despartirea de A. care nu am idee cum si cand s-a intamplat,ma simt chiar pe dinafara ca toata clasa stia ca ne-am despartot numai eu nu happy dar, eu cu A. nu am mai vorbit,deloc, apropo,sunt in clasa cu amandoi. Acum cateva zile A. m-a intrebat daca inca imi mai place de el si eu am zis ca nu, el a zis daaaa,sigur,sigur. Apoi i-am trimis u mesaj pe facebook in care i-am spus ca avea dreptate,ca inca imi place de el,crezand ca nu va citi mesajul, insa el l-a citit! nu a reactionat deloc, azi am vrut sa il scot afara, la o plimbare sa mai dicutam, a zis ca el chiar vrea mult de tot sa iasa dar nu poate, si a zis sa nu ma supar ca el chiar ar fi venit, parea foarte trist si agitat ca nu poate sa vina. Deci intrebarea: vi se pare ca A. inca ma place? si 2. daca V. inca intreaba prietenii despre ce cred eu despre el, ce inseamna? multumesc ca ati avut timp sa cititi tot si scuze ca e asa de lung dar e o poveste chiar mai lunga. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Andreeeaa1999 a răspuns:

Deci faza este ca tu trebuie sa alegi pe unul dintre ei doi...deci cred ca a. te place si ca mai vrea sa mai fie inca o data cu tinw.dar el crede ca tu mai tii la v. si inceraca sa vezi ce faci..sa iei o decizie corecta..chiar daca tii la amn2...si succes! sai alegerea ta trebuie luata cu inima nu cu mintea.k v. nu stiu ce iti zice..sau a. inceraca sa alegii ce vrei uh cu inima deschisa!

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Draga mea, cel mai greu de suportat pentru un baiat este sa stie ca iubita lui se gandeste si la al doilea.Orgoliul lui are de suferit, apoi v-a renunta.Alege unul si incheie complet relatia cu celalalt.

| SunnyDay88 a răspuns:

Eu nu am inteles ce treaba mai ai cu v.
asta cu i am trimis mesaj crezand ca nu o sa l citeasca e f tare laughing)))))). dar ce credeai ca o sa se intample? doar lui i l ai trimis!
avand in vedere ce ti a vacut a. si anume ca s a despartit de tine dupa ce a zis la toata lumea asta eu zic sa il uiti si sa l nu l mai bagi in nicio seama. asa ceva nu se face cand iubesti si respecti!

| e7d7n7 a răspuns:

Ce să faci? Gang-bang!

| RalucaTyan a răspuns:

Tu umbli cu 2? Si din aceeasi clasa? Si ai doar 12 ani?
WTF.

| MarkoMarco a răspuns:

Dupa cum scrii cu "A." si "D.", pari cam micutahee hee, daca e asa cum zic eu atunci mai cresti ca doar nu suferi asa tare la 12-13 aniwinking.