| RockIsLife a întrebat:

Poate o sa vi se para prosteasca intrebarea, dar e un baiat la verisoara mea in clasa(e cu un an mai mare) si se holbeaza la mine si zambim unul la altul. Iam spus unei fete care a fost cu el in clasa, iar ea l-a intrebat daca ii place de mine. Faza e ca el a spus ceva de genul: DAaaa, apoi Nu si apoi a spus Bine. Ce poate sa insemne?:*

Răspuns Câştigător
| alyalexxa a răspuns:

Pai te place dar e timid probabil... parerea mea e ca da te placewinking

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Se joaca, cu tine.tongue probabil sfaturile gen "ii e rusine" sunt de la persoane mai mari, dar in ziua de azi baietii nu mai au rusine laughing atat baietii cat si fetele happy.

| Hannibal_8732 a răspuns:

I-a fost rusine sa iti spuna

| oanecorleone a răspuns:

Pai el stia ca acea fata era prietena ta si ii este rusine sa ii spuna ce simte daca tie iti place de el incearca sa faci tu primul pas.