| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci ieri am facut dragoste si mi a curs sange 1.intrebare e normal ca a doua zi sa iti curga dar nu mult putin? 2.si sa te doara burta si picioarele 3.adica sa le simti putin grele?happy vreau toate raspunsurile la cele 4 intrebari dau funda plz ajutor am de ce sa ma ingrjiorez?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu ar trebui să ai dureri de burtă și de picioare. Ar trebui să simți o jenă dar depinde de la om la om. Acum că ți-ai început viața sexuală, mergi la medic peste câteva zile să fii sigură că totul e în ordine.
Ce vârstă ai?

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te-a epuizat...
Să sperăm că te-ai și protejat!

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Haha! Astea dupa ce o fac prima data gasesc tot felul de motive, se agita atat si cred ca sunt insarcinate! Nu prea le au ele cu viata sexuala dar na "hai sa incerc si eu ca doar trebuie sa fiu la moda"!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

O au în sânge, zi-o și tu așa! laughing

| IubesteEa a răspuns (pentru Cristiann25):

Auzi fata am zis eu ca cred ca sunt insarcinata? Nu eu doar intrebam big grin

| Cristiann25 a răspuns (pentru IubesteEa):

Sunt baiat "fata".Pai asa faceti toate nu stiti nimic despre sex si dupa va plangeti!

| grab a răspuns:

Ai rabdare ca nu ai patit nimic.
vorbim peste o saptamana! happy

mananca bine si ia niste vitamine intre timp.

| fuzzer a răspuns:

Contacteaza un ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o colega care cica dupa contactul sexual avea dureri de picioare asa intre..de burta si restul nu avea..acuma depinde probabil de la persoana la persoana...si faza cum ca ti-a curs sange...credca e si normal daca tea dezvirginat.o sa treaca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
1.Nu la toate le curge sange, e normal sa-ti curga, dar nu intotdeauna curge, depinde de persoana in parte.
2.Asta nu e normal, burta si picioarele sa te doara!
3.Mergi la medic daca te ingrijoreaza!
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. nu stiu cum e ca sa-ti raspund, dar banuiesc ca unele simptome se produc si in capul tau din cauza fricii.

| Actaar a răspuns:

Unde e a patra idiotule(idioato)... e greu cu mate astea, astea...
Stii numai de ****...

| Anonimmmul a răspuns:

Du-te la medic