| Tiiina a întrebat:

Ieri am făcut pentru prima dată dragoste cu iubitul meu, nu mi-a curs deloc sânge nici ieri nici aseară, însă azi a curs. Este de la dezvirginare, se poate sa curga sânge în a doua zi, sau poate fi de la altceva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NUUU este de la dezvirginare - sângerarea de la deflorare apare chiar în momentul ruperii himenului, sau în timpul acelui/primului act sexual; ori, cel mai târziu, o "observi" la finalizarea actului sexual!

Nu apare la câteva ore, nici în altă zi - ce ai tu este menstruaţia!

Ţi-am răspuns şi la întrebarea cealaltă ( ulterioară acesteia ) - mai multe "detalii" găseşti acolo!

5 răspunsuri:
| DanielaGabriela a răspuns:

Hey happy! Virgina clar nu mai esti.Iar daca nu a curs sange posibil ca himenul sa fi fost elastic si sa nu se fi rupt. Dar mai sunt unele cazuri in care chiar daca se rupe himenu tot nu curge nimicwinking. Iar sangerarea e posibil sa apara si dupa. Nu vad de ce ai avea sa te sperii, e clar ca de la altceva nu ar avea de la ce sa fie. happy.

| angel1797 a răspuns:

Nu poate fii alt motiv

| Alnaibicatoateisluate a răspuns:

Daca nu iti curgea de loc insemna ca, inca esti virgina ptc undnele fete sunt ff elastice in ingterior dar dac mai tarziu ti-a curs se poate sa fie din alta cauza

| Alexutza25 a răspuns (pentru Alnaibicatoateisluate):

Ce nu înţelegi, odată ce şi-a introdus penisul în vagin e clar că numai eşti virgină! Asta nu ţine cont de himenul ei, o fată virgină e o fată neatinsă, mai poţi numi tu pe una virgină după ce s-a culcat cu prietenul ei? NU

| Alnaibicatoateisluate a răspuns (pentru Alexutza25):

Mda dar na am auzit cazuri care sau culcat cu respectivul si nu au putut avea copii ptc sunt elastice in interior