| ABcd12390 a întrebat:

Ieri am facut sex prima data. Vreau sa stiu daca este normal sa ma doară atât de tare. Pentru mine a fost insuportabil. Mi-a curs sange la câteva ore după act. Este normal sa curgă asa tarziu? Si foarte putin 2 picături. Ce sa fac cu durerea? Si iubitului meu ii era extrem de greu sa împingă. O singură dată a intrat complet. Nu si-a dat drumul oricum pentru că a durat putin ca ma durea. A doua oara tot asa o sa fie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Totul s-ar fi rezolvat cu usurinta si placere pentru amandoi, daca s-ar fi ingrijit de tine, asa cum era normal!
Sexul se incepe intotdeauna cu pregatirea fetei/femeii, facandu-i un preludiu ca ea sa se excite si sa se umezeasca, facand ca penetrarea sa fie usoara si alunecoasa, producand placere.
Voi ati facut sex cu un vagin uscat. Nici nu ma mir de ce a fost atat de dureros si traumatizant!
Baiatul trebuie sa te mangaie pe corp, sa-ti atinga clitorisul si sa-ti obtina un orgasm clitoridan, pentru ca, atunci esti foarte excitata, foarte umeda, iar penetrarea este foarte usoara si nedureroasa.
Nu-l mai lasa pe magar sa sara pe tine si sa te violeze, ca nu-i normal sa faca asta, macar din bun simt, daca nu are habar cum se satisface o fata.
Pune-l sa invete si experimentati, ca sava bucurati impreuna de sex, fara sa ajungi o frigida sau sa crezi ca nu esti buna de nimic.

| alina2k18 a răspuns (pentru Violleta2022):

CLOITORISUL ahahahaha laughing
Mie imi place sa sar eu pe magar laughing asta ma uda foarte tarewinking

| Freya1 a răspuns:

Da o sa te mai doara si a doua si poate si a treia oara.Nu e sigur da este posibil.
Dar o sa scapi curand.E bine sa suporti un pic durerea aia ca sa nu mai ai probleme dupa.

| Anon31241212 a răspuns:

E din cauza ca nu ai fost relaxata. Incearca sa te relaxezi.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Este normal să simți o oarecare durere. Fiecare fată este diferită, pe unele le dor mai puțin, pe altele mai mult. Referitor la sânge, este normal să-ți curgă mai târziu. Nu e nimic ieșit din comun. Cu durerea nu ai ce face, decât s-o suporți și să te gândești că va trece odată cu timpul și experiența. Primele dăți încă te va mai durea. Prietenul tău trebuie să fie foarte atent cu tine, pentru că dacă dă așa ca boul riști să rămâi iar cu sânge laughing
Prin urmare, trebuie să vă excitați destul de bine ambii și să folosiți un lubrifiant, ca să vă ușureze "munca". Sănătate!

| ParisHilton a răspuns:

Este normal sa te doară la început.