| Jassminnnn a întrebat:

Bună! Deci, mi-am început viața sexuală și mă întrebam de ce nu simt nimic atunci când o fac.
Rar simt. Am avut 3 parteneri, 3 relații destul de fericite.
Pur și simplu, nu simt nimic. Când mă termin simt foarte puțin " extazul" ăla. Menționez faptul ca ma termin puțin mai greu.
Ce ar trebui să fac? I s-a mai întâmplat cuiva?
help happy

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este din cauza lui ca nu are rabdare, nu te excită nu face preludiul lung sa ajungi tu prima la orgasm, vrea numai el sa fie satisfacut iar de tine il doare in cot, asa au fost si ceilalti egoiști, tu trebuia sa ajungi prima la orgasm si el sa astepte sa aiba rabdare sa te faca sa te simti super, ce varsta ai? Ce innaltime si cîte kilograme? O seara superba sa ai.

| Jasminnnnnna a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bună. Am uitat parola de la cont deci da.
am 21 de ani, 60kg și 160-170.

Deci nu e nimic în neregulă cu mine, nu?…

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Jasminnnnnna):

Nu, esti ok

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti cauti un barbat care stie sa satisfaca sexual, nu din astia care sar pe tine sitermina in 2 minute.
De satisfactia sexuala a femeii este in totalitate responsabil barbatul si daca el nu stie, nu are habar, nu are un organ mediu sau gros, nu-ti face preludiu sau nu poate s atina macar 10 minute partida, atunci nu ai nici o sansa sa te satisfaca.
Nu mai permite barbatului sa inceapa sexul fara sa-ti faca un PRELUDIU foarte bun, obtinandu-ti un orgasm clitoridian, ca abia atunci esti complet excitata si umezita, iar din acel moment se poate intra vaginal si sansele sa ai un orgasm vaginal sunt mari, din acel moment.