| IuliaRAWR a întrebat:

Deci sa va povestesc. dar, inainte de asta va spun ca am 12 ani.

Intr-o zi am fost la un fel de etrecere si am vazut un baiat ffoarte dragut, care se uita la mine, si bineinteles eu la el.Verisoara mea care il cunostea mi-a spus cum il cheama si ca are aceeasi varsta ca si mine. Dupa asta s-a dus la el (verisoara mea catinca) si l-a intrebat daca ma place si el a spus da.Aoi vlad(numele baiatului) mi-a dat id lui.Cand Am inceput sa vb cu el, abia ca i-am spus salut, ce mai faci si m-a intrebat daca vrea sa ne,, combinam,,. Eu nu am acceptat din prima pentru ca trebuia sa il cunosc mai bine asta i-am si zis. Dupa ce am tot vorbit a inceput sa im trimita genul de chestii,, ce faci, frumoaso?love struck si imi facea complimente. Dupa catva timp tot asa ma mai intrebat daca vreau sa fiu cu el si am acceptat. DAR VREAU SA MENTIONEZ CA NICI O DATA NU AM VB FATA IN FATA. Si de aici incepe problema. dupa ce i-am spus ca vreau sa fiu prietena lui mi-a zis daca vreau luni sa ne sarutam, sau mai bine zis mozlim. Logic, ca am stat un pic pe ganduri si am acceptat. Dar, problema e ca nu am sarutat niciodata si el a mai sarutat de 8 ori.Eu never.Insa,as vrea mai multe sfaturi pentru relatia mea.Multumesc anticpat si va promit voturi inteligente si funda.Pa

8 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai, de ce sa iti fie frica sa saruti? Toata lumea va invata odata sa sarute caci nimeni nu se naste invatat.
Tu de fapt de ce te temi? Am o colega care nu are prieten deoarece, zice ea, nu stie sa sarute.
Eu zic ca decat sa te faci de ras mai tarziu, incerci acum. Vei avea emotii la inceput, dar fa si tu ceea ce face el si nu isi va da seama ca nu stii sa saruti.

| GuessWho a răspuns:

laughing)
sa va mozoliti?!
Presupun ca in zapada nu?happy
Altfel de mozol ma indoiesc ca stie la 12 anibig grin

| IuliaRAWR explică (pentru GuessWho):

Are 14 ani. straight face. Eu am 12. Adiica aveam.

| DorelSudoru a răspuns:

laughing El sa sarutat de 8 ori...lea su numaratlaughingLa 12 ani voi freti sa va "combinati"laughing your so funny...zi daca vreti sa treceti la vansati ca va indrum eu cu niste link-urilaughing

| Lina_4442 a răspuns:

Interesant! ceia ce simti tu acum e absolut normal la virsta ta! Prin asa ceva am trecut cu totii! Si daca el are experienta ceva mai mult decit tine asta e si mai bine! Totul o sa vin de la sine! E foarte simplu! Daca el te place asa tare nici nu o sa observe daca ceva nu ese bine! Mult succes!

| Frenklynz a răspuns:

Poate sa fie altcineva in spatele acelui calculator, sper ca te gandesti la asta.Ideea Mea este sa ii ceri sa va intalniti si sa ii spui cu ce te imbraci (nu neaparat),dar tu trebuie sa vii ori cu verisoara ta ori singura dar bine,,camuflata"gen o sapca ochelari de soare si sa incerci sa-l,, spionezi''.daca este acolo nu te duh direct la el mai uita-te la cine e imprejur (poate fi cu,, cineva''!). Asta am de spus, suna cam ciudat dar CRED ca va merge nu stiu consulta-te cu verisoara ta. Fundoi?

| NinaWoolf a răspuns:

Dar uite unde era viitorul tarii...
la 12 ani sa te gandesti la sarut?
nu stiu ce se intampla cu voi, plozilor, pe bune straight face
ori parintii nu au timp sa va educe...ori sunteti prea idioti ca sa fi-ti educati

| DeniiixD a răspuns:

Aida_broken_dreams@yahoo.com si vb laughing