| claudiaata a întrebat:

Am nevoie de o parere de a voastra in legatura cu o situatie incerc sa o rezum cat se poate puppy dog eyes. Nu demult la o petrecere unul dintre prietenii din anuturaj cu care nu aveam nicio tangenta a inceput sa ma sarute am ramas surprinsa, apoi a urmat alta petrecere si iar ne-am sarutat, eu tot il intrebam de ce o face dar nu am primit niciun raspuns concret ( a zis ceva gen,, de aia" ). Apoi a urmat o alta petrecere in care am consumat un pahar si iar am inceput sa ne sarutam, am dormit impreuna si l-am intrebat din nou de ce ma saruta fiindca eu ii spusesem deja ca il plac in fine nu stiu ce m-a apucat sa spun asta probabil din acuza alcoolului el a zis ca la fel. Spre dimineata mi-a propus sa o facem insa eu nu am acceptat si a stat suparat si m-a respins, si m-a si criticat ca sunt degeaba ca o sa mor virgina... ce vreau sa stiu e ca de ce ma ignora tot timpul si ma evita si apoi cand eram doar noi doi singuri ba ne sarutam ba ne tachinam intr-un mod copilaresc ( gen ma gadila )

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sper ca tu nu ai crezut ca te saruta numai pentru ochii tai frumosi. De fapt, tu ai acceptat avansurile lui la foc automat dupa care l-ai lasat cu buza umflata (si nu numai!). Cum sa nu se supere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ai vrea, ba nu ai sta, nu vrei s-o faceti, normal, vrei sa para ca ai fost fortata, iti plac baietii rai!

daca te saruta cineva asa cum ai povestit, e clar ca ai o personalitate care lasa de dorit, ziua ai dai pasi iar acasa, plangi de dorul lui.
Te lasi in voia sortii, societatea nu pierde nimic, un lucru te rog, sa nu faci copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am atacat si eu fete la modul acesta cand eram mai tanar. Le alegeam pe cele instabile emotional, pe cele care dadeau semne ca le mananca, pe cele pe cre nu le prea ducea mintea si pe cele cu reputatie de "usoare". Niciodata nu am procedat asa cu o fata pe care o placeam cu adevarat si pe care doream sa o am ca prietena mea. Concluzia este clara, biatul nu te respecta si crede ca poate avea un success usor. Sa nu te mire daca le si povesteste celorlalti ce si cum a facut.
Am citit si comentariile tale ulterioare - nu cred ca ai altceva de facut decat sa ii pui in vedere sa nu te mai atinga. Cam tarziu, dar nu prea tarziu.

| NameHarris a răspuns:

Este clara treaba ca vrea doar o aventura cu tine';happy

| stark47 a răspuns:

Cand spui unui baiat ca il placi de cele mai multe ori esti ca si asul din maneca.
daca nu pica aia pe care o vrei tu, intodeauna ai la cine sa te duci ca doar te place.intelegi ce vreau sa spun?
omu era si el horny si s-a ofticat ca nu ai cedat asa usor

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaAntonia a răspuns:

Poate ii era rusine de ceilalti

| claudiaata explică:

Dupa ce am vazut raspunsurile voastre acum nu stiu care sa fie atitudinea mea fata de el... sa ma prefac ca nu s-a intamplat nimic worried, sau nu stiu, eu nici nu as mai vrea sa discut cu el despre in acea seara, dimineata straight face