| Jenova89 a întrebat:

Buna,

Deci sunt cu un baiat de 2 luni cu care ma inteleg foarte bine si mi-a zis ca ma iubeste, ne vedem des, vorbim des, insa intampinam niste probleme pe plan sexual. Problema e ca el zice ca se simte foarte excitat, ca e atras de mine, insa de multe ori si-a pierdut erectia... ce e culmea e ca nu si-o pierde de tot, insa el zice ca nu mai merge, desi de cateva ori am incercat sa il fac sa aiba erectie la loc si a mers. Este stresat, nu prea isi da interesul pentru ca nu ma gaseste atractiva sau ce ar putea fi? Va rog dati-mi un sfat.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

După doar 2 luni întâmpinați această problemă?
Să fie stresat sau să te facă tot mai mult să-l duci în al 9-lea cer?
Ai mare grijă.

| Oana92 a răspuns:

E stresat si cel mai probabil lipsit de experienta.

| Danysan a răspuns:

Aveti rabdare -poate si tu nu depui sufiecient effort ca sa-l exciti la maxim-Foloseste vb dulci ca si la baieti la place sa auda alinaturi etc-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca este prea excitat, in locul tau nu m-as fi grabit cu sexuiala, la naiba! au trecut doar 2 luni

| Alexu9696 a răspuns:

Poate nu a m-ai facut sex de ceva timp, poate inca mai este cu gandul la fosta iubita si se simte ciudat

| Analecssa a răspuns:

Fa-i un blow job poate merge