| SabinaaRoibu a întrebat:

Salutare tuturor! happy Am inceput sa ma vad cu un baiat de cateva luni, el este mai mare ca mine cu cativa ani. Dupa ce ne-am cunoscut am ajuns in momentul in care am vrut sa facem dragoste, insa a aparut o mică mare problemă! sad
Nu are erectie cu mine. El este genul de baiat care a avut si are foarte multe fete cu care intretine relatii sexuale. Dar atat. Sex si atat nimic mai mult. Mi-a spus ca nu a iubit niciodata cu adevarat o fata, desi a avut si relatii traditionale, normale, si simte că cu mine ar vrea sa aibă mai mult pentru ca il atrag si in alt fel, nu doar pentru sex. Si ar vrea sa renunte la toate celalalte fete pentru a avea o relatie stabila, deoarece sexul cu prea multe partenere il epuizeaza si cateodata nu mai simte placere atat de intens. Insă niciunul dintre noi nu intelege de ce nu are erectie cand este cu mine. Sau daca are, nu la capacitate maxima. Desi imi zice ca ma vrea foarte mult si ca in mod normal nu s-ar mai fi vazut cu o fata daca dupa prima incercare nu avea erectie, dar nu vrea sa renunte la mine. Sunt singura fata cu care i se intampla sa nu aiba erectie, sau daca are sa fie foarte slaba incat sa nu putem avea un contact sexual. Precizez ca fumează, bea alcool in mod obisnuit, de fiecare data cand ne-am vazut(de 3 ori am incercat) si am vrut sa facem sex, el era sub influenta alcoolului, chiar el zicea ca era foarte baut in acel moment. Desi eu stiu ca atunci cand bei erectia ar trebui sa fie mai puternica, la el este paradoxal. ???? Ar mai fi si faptul ca noi am incercat de fiecare data sa o facem in masina si din lipsa de spatiu nu am putut avea un preludiu frumos. Chestia care ma ingrijoreaza este ca el nu a mai patit asta cu alte fete, niciodata. Am vorbit deschis cu el si l-am întrebat dacă e din cauza ca nu il atrag din punct de vedere sexual si a spus ca in niciun caz, din contra il atrag foarte mult, fata de celalalte fete, si nu stie ce se intampla cu el. A zis ca poate e din cauza ca ma place prea mult si ma vrea atat de mult. Suntem amandoi suparati pentru ca nu reusim sa ducem la bun sfarsit actul sexual si este foarte frustrant, mai ales pentru mine, pentru ca o iau personal. Nu stiu cat de sincer este el cu mine dar eu chiar mi-am dat silinta sa il excit, asa cum am stiut eu, dar ma gandesc ca partenerele lui au mai multa experienta, el fiind al doilea baiat cu care as avea relatii intime. Deci nu am experienta mai deloc. laughing Cu fostul meu prieten, insa, nu am întâmpinat astfel de probleme niciodata! Ce parere aveti? Sunt eu de vina sau fac eu ceva gresit? Sau este din cauza ca el este epuizat de "energie" deoarece are foarte multe fete cu care se culca. Totusi intrebarea e de ce cu mine nu este la fel? Este din cauza emotiilor? Poate simte ceva pentru mine si de aceea îi apare acest blocaj. Sau poate nu stiu eu sa il excit. Chiar nu inteleg. Vi s-a intamplat chestii de genul? Sau stiti cazuri de genul? Care ar fi cauzele mai exact? Voi ce ati face in locul meu? Vreau sfaturi, pareri, orice. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Atunci cand bei erectia nu e mai puternica laughinge invers laughing Sunt curioasa si eu ce baiat e asta de face toata ziua sex, cred si eu ca o fi epuizat si cand ajunge la tine...
Nu e nevoie sa ai experienta, cand un baiat te vrea in pat (ca tine sau nu la tine) i se scoala si gata, desigur daca ai experienta e mai placut dar nu conteaza prea mult. Spui ca esti singura fata cu care i s-o intamplat, dar de ce esti asa sigura? Ai vazut tu cu ochii tai sau doar ai o enorma incredere in tot ce iti spune? Esti impreuna cu el deja de cateva luni si-ti spune ca ar vrea sa renunte la celelalte fete, dar de ce? Ai fost optiunea cea mai buna? Mi-as face niste intrebari...
Oricum, nu poti intretine un act sexual cu un om beat sau in orice alt mod in care ii vine afectata activitatea creierului.
Daca se intampla si cand este treaz ca nu are erectie atunci ori nu te vrea cu adevarat, pur si simplu nu are chef de sex ceea ce e cam rar laughing Ori are vreo problema medicala de care nu este nici el constient sau nu vrea sa o accepte si te abureste cu toate aventurile lui cu toate fetele, drept scuza.

| SabinaaRoibu explică (pentru Valentina8):

Asa e dar il cunosc si stiu foarte multe fete care umbla cu el. E tipul acela bogat si care are orice fata vrea

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand nu are tarie in dotare poate sa fie de la laba prea des practicata. De la sex nu se poate sa ramana in disfunctie erectila. Si sexul des strica, studiile arata ca pot aparea dureri de cap daca se practica in disperare - de 2-3 ori pe zi ajunge. Am patit sa am 5 - 6 runde cu femei diverse si nu am patit nimic nu stiu dc vine chestia cu durerea de cap poate au experimentato altii. Cred ca gagiu` a fecato des nu din cauza sexului.

| wildthing a răspuns:

Iar tu-l crezi cand iti spune ca s-a culcat cu multe fete? Sunt povesti. E textul lui defensiv, pe care-l foloseste pentru ca impotenta lui sa para ceva izolat, sa para ca de obicei nu i se intampla. N-o sa poata niciodata mai mult (fara pastile de potenta) si incearca sa o lungeasca si el cu tine pe cat de mult poate...sa se bucure de corpul si de atingerea cat mai mult timp, in conditiile date.

| SabinaaRoibu explică (pentru wildthing):

Mi-a aratat live cand a intrebat o fata in cat timp iar scula-o, si ea a scris in 1 minut :\

| wildthing a răspuns (pentru SabinaaRoibu):

E vreo prietena de-a lui cu care are o intelegere sa joace rolul asta.

| SabinaaRoibu explică (pentru wildthing):

Nu cred. S-ar face de ras in cazul asta fata de acea fata

| wildthing a răspuns (pentru SabinaaRoibu):

Poate s-a facut de ras in trecut, intre timp au ajuns sa se imprieteneasca, iar ea il ajuta in astfel de situatii, cand mai simte si el nevoia sa tina o femeie in brate.

| darrio2007 a răspuns:

Nu simte nimic pentru tine. Te vrea la pat dar este prea beat ca sa o poata face.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E un nepriceput domnisoara...scapa de el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu în mașină. Un cadru romantic. Fără grabă și stres.
2. Fără alcool.
3. O perioadă de abstinență din partea lui înainte.

| SabinaaRoibu explică (pentru sadrian46):

Cred ca e cel mai bun raspuns! Multumesc! Poate sunt si eu de vina ca nu am asa multa experienta… nu stiu ce sa zic.

| mihai69 a răspuns:

E vina lui. Pe fond psihic/

| LoveSleep a răspuns:

Sunt curios ce iti iese tie ca faci sex cu el, sau ca esti cu el.

Intreb foarte serios.

| Sofer a răspuns:

Sa se lase de alcool si fumat. Dacă speri la o relație cu un om care bea. Mai târziu o sa ai de suferit.

| JustStitch a răspuns:

Buna Sabina! Cel mai indicat ar fi sa lasti masina acasa ca este un factor de risc, in sensul ca va poate vedea oricine si cred ca nu ai vrea sa fi vazuta in acele momente. in alta ordine de idei sa renunte la bautura si cautati un cadru mai romantic, cum ar fi la unul dintre voi sau la un hotel.

| SabinaaRoibu explică:

Nu e betiv, bea ocazional. Nu umbla beat. Dar cand face sex ii place sa bea.

| BebeSexologultaunn a răspuns:

Mai fetito, invata sa manuiesti sabia si teaca se va murdari cu timpul.semnat bebica