| Cristinutzzza a întrebat:

deci sunt disperata dupa un baiat, imi place de el foarte mult da nu stiu cum sa ii spun chestia astacrying sufar foarte mult sunt zile in care plg si ma gandesc la el...sad numai pot. ajutati-ma va rog dati-mi niste sfaturi, ce as putea sa fac sad
funda la cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| DeEeA_2049 a răspuns:

Salutare! happy
Stiu EXACT ce simti si prin ce treci.Am trecut de atatea ori prin asta...
In primul rand, nu mai plange! Ai motive, ti-a facut ceva?
Sfaturi: Incearca si tu sa fii mai deschisa, mai prietenoasa.Incearca sa te imprietenesti cu el, gaseste motive sa intri in vorba cu el.
Odata ce reusesti asta, asigura-te ca IN NICIUN CAZ nu devii "agatoare"(adica sa te tii numai dupa el si chestii din astea). Asta e PRIMUL pe lista, cel mai important.
Cand vorbesti cu el zambeste, zi "salut" cna il vezi "pa" cand pleci...
Optional(daca nu deja faci asta): Da-te cu rimelwinking (crede-ma arata foarte frumos si te face sa pari mai draguta)
Odata ce va imprieteniti, poti incerca sa duci lucrurile mai departe:
Flirteaza cu el... da semne SUBTILE ca il placi.Si daca asta nu merge, poti incerca sa ii spui ce simti.
Sper ca te-am ajutat, SUCCES! happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar el ce zice? Ori tu te-ai îndrăgostit de el în taină?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Printesa, Bitman te minte degeaba.Baietii NU plang dupa fete.In caz ca nu fac greseala elementara sa le iubeasca pe bune si sa fie catei dresati de companie, ei nu au nicio treaba decat cu fraieritul fetelor
Nu plange.Fi subtila si uita-lwinking

| ivi21 a răspuns:

Pai intreabai pe prietenii lui daca si el te place
si daca da, casa de piatra