| Tamy3 a întrebat:

Deci vorbesc cu un baiat de 2 luni, si am ales sa fim impreuna acum o saptamana.Ne intelegem foarte bine.Eu am 13 ani, el 15.Cum i-as putea spune mamei despre asta?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai un singur sfat iti dau...fi sigura ca relatia e una bazata pe sentimente nu doar pe o chestie de genu azi imi place de tine maine numai imi place de tine.Mamele cand aud ca fiica lor are o relatie cu un baiat o ia ca pe ceva foarte serios si vor sa il aduci sa il cunoasca cat mai repede. Spune'i deschis:'Stii mama mie imi place de X si avem o relatie dar nu o lua ca pe ceva foarte serios"

| a răspuns:

Buna dianahappysfatul meu este sa vorbesti mai intai cu cea mai buna prietena despre asta, dar daca nu-i spui se va supara pe tine cu sigurantawinking! ciaw dya:*:*

| Tamy3 explică:

Si ink ceva: ne cunoastem de mici, dar am inceput sa vorbim acum 2 luni.

| EuCiocolataVanilata a răspuns:

Spune'i ca o are mare :X mare rau :X si o sa ii placa si ei