| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimi, revin cu o intrebare. mie menstruatia mi-a venit regulat de la ultimul contact care a fost tocmai in septembrie, de atunci n am avut probleme deloc. acum o saptamana am fost la acelasi prieten (care ii moare la intrare -_-) si i-am facut doar oral nu am reusit sa avem contact sexual. el si-a dat drumul la mine in gura ceea ce mi s-a parut foarte scarbos si nici macar nu a avut permisiunea mea laughing dar trecem peste. ieri trebuia sa-mi vina menstruatia dar vad ca imi intarzie oare de ce?

6 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

O sa vina, o zi nu e intarziere, nu e ceas elvetian menstruatia.

Legat de restul povestii, de ce faci sex oral daca nu iti place? Pur si simplu poti spune NU

| dana278 a răspuns (pentru Robert2526):

Nu am zis ca nu imi place sa fac, am facut referire la faptul ca s-a terminat la mine in gura chiar daca eu i-am zis clar NU

| Robert2526 a răspuns (pentru dana278):

Asta trebuie sa discuti cu el serios. Daca tie nu iti place sa faca asta, altadata nu ii mai faci nimic happy

| dana278 a răspuns (pentru Robert2526):

Ca "razbunare" l-am scuipat direct in fata, dar da, o sa port si o discutie cu el despre chestia asta! Mersii

| Robert2526 a răspuns (pentru dana278):

Hahaha buna asta laughing felicitari laughing

| dana278 a răspuns (pentru Robert2526):

laughing