| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna din nou as dori sa va intreb cum poti sa exciti un baiat si ce i-ar placea sai faci in preludiu? multumesc ofer funda celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| MisterAnswer a răspuns:

Ce i-ar place unui baiat in preludiu? Fii 100% sigura ca Oralul.

| Ionescu417 a răspuns:

Sa te dezbaraci in pasarica goala si sa sari pe el daca tu nu sti cum sa exciti un baiat lasate de meserie la 18 ani

| Bellatores a răspuns:

Pai sa il saruti pe gat, sa o iei usor pana la **() iar apoi sa continuihee heetongue..baftatongue

| plosnitapufoasa a răspuns:

Daca nu reusesti cu ce tiam mai spus data trecuta. incearca sex oral. o sa mearga 100%.

| keybyeTeQuila explică:

Sunt din republica moldova si am 18 ani

| mariana2000000 a răspuns:

Citeste asta si vezi raspunsul :
http://specialromania.com/

;)