| Cosmina33 a întrebat:

E normal ca după dezvirginare să curgă un lichid maroniu?
Țin sa precizez ca actul sexual a fost protejat!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca dezvirginarea a avut loc in imediata apropiere a perioadei menstruale ar fi putut sa apara o scurgere/secretie de culoare maronie. In caz contrar este o scurgere anormala fiindca sangerarea care se poate produce in urma procesului de deflorare, este formata din sange proaspat, curat avand culoarea rosu deschis. big grin

| Cosmina33 explică (pentru corbulalbrosu):

Da. A avut loc în apropierea perioadei menstruale

| T0T a răspuns:

Mmmm, ciocolată.

| WaterDrop a răspuns:

Prea multi coloranti artificiali in prezervativele din ziua de azi, de aceea nu le folosesc niciodata la mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Da. La unele fete curg picaturi de sange, la altele o secretie maronie. Stai linistita. Daca au trecut mai mult de 2 zile si asta, nu e prea normal.