| Pufoshenia27 a întrebat:

E o intrebare cam banala. Poti sa exciti un baiat doar prin cuvinte? Daca da.Cum? P.S :va repet stiu ca e o intrebare banala (stupida)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru asta exista liniile erotice de telefonie, pline de profesioniste!
Ca amatoare, trebuie sa-l cunosti foarte bine pe cel cu care vorbesti, sa-i stii punctele slabe si sa insisti asupra lor.
Personal, consider sexul telefonic la fel de frustrant ca si cel virtual!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aiurea, dar dq stie acum depinde de baiat. dar tot fapta conteaza nu vorba laughing

| Prochill a răspuns:

Da,se excita si baietii prin cuvinte unii mai greu altii mai usor Baietii se excita spunandu-le c ai face cu ei. Bafta sper ca ti-am fost de folos

| iubitzicaa a răspuns:

Vorbeste`i despre sexbig grin nu stiu, povestestei ceva asa mai ..sexybig grin si o sa se excite putin putin.
nu se mai lasa ei excitatsi asa usor