| anonim_4396 a întrebat:

E posibil ca prietena mea sa faca sex oral si EU sa ramin insarcinata?

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Te-o lins bine? Cred ca la asta te referi, stai linistita ca prietena ta nu are testicule si saliva ei nu contine spermatozoizi. Deci nu poti sa ramai insarcinata. Si esti corigenta la biologie!

regis
| regis a răspuns:

Sigur. Daca ai facut sex normal sau daca printr-o alta metoda ti-au ajuns spermatozoizi in vagin, poti ramane gravida chiar si daca prietena ta a facut numai sex oral.

| bOse a răspuns:

Ramai insarcinata prin telepatie, daca eu ma cac inseamna ca si tu te caci.

| Ionutzz97 a răspuns:

Ce intrebari stupide pun unii is pe burta de rasrolling on the floor

| Maduliciu a răspuns:

Adica cum? ca n am inteles? ea face sex oral si tu ramai insarcinata? aoleu. lucrati prin telepatie? va transmiteti spermatozoizii de la una la alta? ceva ciudat se intampla in tara asta straight face

| Mihaic93 a răspuns:

Da, chiar esti proasta.

| madia a răspuns:

Sa te intreb cati ani ai? Nu cred ca ai mai mult de 12 ani deoarece in clasa a VI sau a VII se studiaza anatomia corpului uman. Prietena a nu are organe genitale masculine...Deci nu, nu poti ramane insarcinata. Dar ar fi mai bine sa lasati sexul si sa va bucurati de copilarie.

| Danny_2007 a răspuns:

Nu se poate, nu are cum

| Lorien_2084 a răspuns:

Ce inseamna empatia dusa la extrem...laughing)))

| Albertt a răspuns:

We cum sa ramai doar nai uteru in guralaughing)

| maya1311 a răspuns:

1. te saruti cu ea?
2.ai tampit?
3. ea e normala
4, u cati ani ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer
nu aveti cum daca sunteti amandoua de acelasi sex iar acelasi lucru este valabil si la barbat, pai evident doar unde ai vazut un barbat insarcinatlaughingcu exceptia trevestitilor care-si schimba sexul
oricum cu binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' stati mai fratilor... ce vorbiti voi de spermatozoizi? is 2 fete

| Inamicul a răspuns:

Pai daca prietena ei a facut sex oral... si respectivul cui i-a facut i-a variat in gura laughing, apoi prietena ei i-a facut un sex oral ei plina de spermatozoizi in gura.are toate sansele!

| deya16 a răspuns:

Deci cati ani ai de poti s intrebi asa cevarolling on the floor)))))in primul rand prietena ta nu poate sa ramana insarcinata numai pentru ca a facut sex oral...si u nici atat

| diana_8094 a răspuns:

Thmne e cea mai tampita intrebarelaughinglaughing nu ramai ma fata stai calmarolling on the floor pff esti si u p invers...