| marafage a întrebat:

S-a întâmplat ca prietena mea sa îmi facă sex oral iar după aceea sa ne sarutam și după aceea sa ii fac eu la fel ei. Este posibil sa fi rămas însărcinată din cauza lichidului de dinaintea ejaculării?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Aste foarte posibil. Asa ca pregateste-te sa devii tatic. Spor la schimbat scutece!

| SkyPilot a răspuns:

Imposibil nu este dar este foarte, foarte putin probabil. Iar daca tu nu ai ejaculat in cele 48 de ore dinaintea evenimentului, este practic imposibil. Si se mai poate ca ea sa nu fi fost in perioada fertila.

| grab a răspuns:

Nu are cum. nu se ramane insarcinata asa flower-power. e si acolo nevoie de o raspundere oarecare nu doar atingeri si orale.
oricum keep up the good work with orals!

| NameHarris a răspuns:

laughing)) rolling on the floor Ma pis pe mine de raslaughing))stai linistit ca nu exista nici o sansalaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru NameHarris):

Suntem deja 2 rolling on the floor

| NameHarris a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Oare cu gust or avea?laughing)

| KMaddieK a răspuns:

Nu exista nici macar o amarata de sansa.

| kiv1990 a răspuns:

In nici un caz, unele cupluri se chinuie luni sa faca un copil si nu li se primeste, cu conditia ca intra milioane de spermatozoizi, dar tu cu 2-3 spermatozoizi de pe limba care nici nu au ajuns la adincime crezi ca s-ar fi putut?
sansa e de 1 la un milion

| CheLoo23 a răspuns:

E scandalos laughing) va lingeti intre picioare si dupa va intrebati daca ea a ramas insarcinata laughing) e prea frumos sa fie adevarat laughing