| Anays1921 a întrebat:

E posibila o sarcina, daca eu am avut 3 menstruații si pe 1 fac 3 luni si burta nu imi e crescută? Am facut si 4 teste de sarcina care au ieșit negative. Mi se par mameloanele mai închise la culoare si linia de sub ombilic si am dureri se stomac. Dar sunt din cauza medicamentelor, cred. Nu am stări de voma sau greață.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns mai complet si mai explicit decat cel pe care ti-l-am oferit in urma cu 2-3 zile nu cred ca se poate formula. Toate informatiile si precizarile oferite de tine in aceasta noua intrebare, conduc catre o singura concluzie si anume aceea ca NU exista nici cea mai mica posibilitate de a exista o sarcina. Sanatate!

| cristi10grei a răspuns:

Eu asa zic ca nu esti

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Buna! Nu cred ca e o posibila sarcina aici! Daca ai facut 4 teste deja e destul pentru ati da seama ca nu esti.
Cum ai avut 3 menstruatii? Adica intr-o singura luna?

| Anays1921 explică (pentru Iuliana_Andreea_1996):

Nu. 3 menstruații după contactul sexual, câte una in fiecare luna

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns (pentru Anays1921):

Pai atunci totul e perfect normal! Atata timp cat iti vine menstruatia nu ai de ce sa te temi.