| anonim_4396 a întrebat:

e prima mea intrebare..as vrea un sfat va rog. pietenul meu incearca sa ma atinga in zona intima dar mie imi este frica.ce pot face ca sa scap de teama asta? astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Inchizi ochii si te gandesti la cevahappy trebuie sa ai incredere in el, candva tot trebuie sa se intample asta, prima data e mai greu

6 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Daca il iubesti si esti sigura ca si el te iubeste nu ai de ce sa iti fie frica la urma urmei decat te atinge nu iti face altceva, in schimb daca nu il consideri o persoana de incredere iti propun sa fii mai rezervata in privinta asta.Tu il cunosti cel mai bine.Bafta!

| XyYx a răspuns:

Hmm, pai lasa-l sa te atinga. De ce sa iti fie teama? E prietenul tau. Trebuie sa ai incredere in el. Sa vezi apoi ce placut o sa fie, o sa mai vrei. happy

| xutza a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca nu mai sunt virgina.

| MeandYou123 a răspuns:

Este o frica normala, mai ales daca esti virgina. Teama asta se va transforma usor, usor in placere.Numai tu poti decide-lasandu-l pe el sa continue sau sa nu.Te pup.

| Sibbbbel a răspuns:

Daca esti de o perioada destul de multe cu el, il iubesti, te iubeste si ai incredere in el atunci nu ai de ce sa iti fie frica si nu cred ca iti este frica cred ca iti este rusine pentru ca frica nu trebuie sa ai ca doar nu te dezvirgineaza, nu iti face nimic rau. Ti-am zis si mai sus daca este asa poti sa-l lasi si te vei obisnui si nu iti v-a mai fi "frica". Tii pup:*.

| Sibbbbel a răspuns (pentru Sibbbbel):

Multa* Greseala de tipar big grin