| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma masturbez(sau asa cred). Sunt fata. Imi frec doar chilotii de...asa, dar nu am bagat cv in vagin, deci inca sunt virgina nu? Ma uit si la filme porno, pana simt o placere. Nu o fac des, nu sunt dependenta. Cand sunt ocupata nu dar cand stau in pat si sunt singura atat. Credeti ca am vreun motiv de ingrijorare? Eu nu cred happy. Dau FUNDA! Repedee!

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic. Poti sa iti atingi clitorisul cu degetul usor ca himenul e intact. Fii linistita si la cat mai multa placere! Himenul nu se rupe atat de usor. e nevoie de presiune puternica. Bafta!

| adina2345 a răspuns (pentru xutza):

Va multumesc mult. M-ati linistit. Eu cu mama nu pot vorbi despre chestiuni de astea si nu mai stiam pe cine sa cred ca mai vazusem site-uri pe internet si eram confuza.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, esti virgina, iar masturbarea e ceva absolut normal si toata lumea o face...deci nu vad de ce ai avea vreun motiv de ingrijorare. happy

| nighter a răspuns:

E ceva normal, toata lumea o face happy

| florincraiova a răspuns:

Esti virgina atat timp cat nu ati bagi ceva in vagin te poti freca pe chilotei pana la batranete

| ASDADA a răspuns:

Labagie