| AdryAdrianaPuii a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai placa un baiat... Il plac dar lui nu prea cred ca-i place de mine... Nici nu ma saluta.

Un sfat va rog! Dau fudita :*

Răspuns Câştigător
| caro2 a răspuns:

Cred ca multor fete li se intampla asa happy si desigur mi s-a intamplat si mie. la mine a mers doar un singur lucru..imi trecea tot cind incepea sa imi placa un alt baiat happy

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Nu te mai baga in seama cu el. Daca lui nu-i face placerea sa vorbeasca cu tine, lasa-l. Iubire cu sila nu se poate. Se stie, nu?

| 12TeOdOrA12 a răspuns:

Nu il mai baga in seama. Dar caro2 are dreptate. trebuie sa ajungi sa iti placa de alt baiat. altceva nu stiu.batting eyelashes funda?