| Deyutzumik a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu cand eram in timpul ciclului.si a ejacuat in mine. el a zis sa nu imi fac probleme pentru ca nu pot ramane gravida in perioada asta. e adevarat? oare sunt insarcinata?

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Ba din contra, ramai, du-te repede si fa-ti un test de sarcinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inca nu au trecut 72 de ore de la contactul sexual mergi mai repede si ia pastiluta Postinor, in aceasta perioada sunt cele mai mari sanse de a ramane insarcinata.

| doctginecolog a răspuns:

Stai linistita nu ai nimic poti sa o mai faci cand esti pe ciclu, nu se intampla nimic, bafta in continuare