| katykatykaty a întrebat:

Buna,
eu si prietenul meu ne intalnim cu o problema sexuala, in sensul ca lui i se 'trezeste' penisul foarte des, iar in timpul actului sexual dupa ejaculare ramane la fel de 'treaz'. Cateodata ejaculeaza de multe ori si foarte repede chiar si inainte de penetrare. sa fie vorba de ejaculare precoce? Mentionez ca pentru el sunt prima fata cu care are contact sexual si ma gandesc sa nu fie inhibat sau emotionat cand facem sex, cu toate ca suntem deschisi unul fata de altul si vorbim orice.Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa stii ca e inhibat psihic, trebuie sa fie foarte relaxat, altfel uite ca are probleme! Cati ani are?

| katykatykaty explică (pentru superdorex):

El are 21 de ani. Pare a fi foarte relaxat ...insa ma gandesc ca isi face prea multe intrebari de cum ar trebui sa ma satisfaca pe mine(tinand cont ca nu are experienta) si atunci uita de el...credeti ca ar fi bine sa mergem la un psiholog?

| superdorex a răspuns (pentru katykatykaty):

Daca nu isi revine, da sa stii ca e o solutie! Va tin pumnii!

| harciog a răspuns:

Vezi ca mai jos de penis un pic are doua bilute care au rolul de intirzietor de recul.Cred ca au ramas blocate pe foc automat.

| ThePussyCat a răspuns:

Esti prima lui fata cu care face si de aceea e atat de excitat si isi da drumul repede. Cu timpul o sa il tina mai mult.

| Beginner a răspuns:

Mai mult ca sigur e ejaculare prematura. Toti baietii au suferit de asta la un moment dat. Ai rabdare cu el pana castiga ceva experienta si invata cum sa se controleze.