| crissa20 a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala acum cateva luni si am o problema: prietenul meu are penisul prea gros si in timpul actului sexual ma doare! credeti ca, in timp nu ma va mai durea si voi avea o viata intima normala? adica e voarba doar de obisnuinta? sa ma doara doar pentru ca am fost virgina? ( mentionez ca si fosta lui prietena se plangea de penisul lui desi nu mai era virgina) Rog fara glume proaste! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LolaAlina a răspuns:

In primul rand, pe tine te doare si pentru ca ai fost virgina. Nu doare doar prima data, doar primele datihappy, depinde de organismul fiecaruia.
Iar daca si pe fosta lui o durea desi nu mai era virgina, inseamna ca nu esti suficient de excitata, lucru normal avand in vedere ca ai fost virgina. Incearcati un lubrifiant.

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Schimba prietenul si trimite l sa reguleze vaci iepe girafe dromaderi si gaseste ti un tip cu penis normal. E simplu!

| invisibleboy a răspuns:

Daca vrei te poti obisnuii cu mine care am un penis normal, astept sa ma contactezi

| neutrino a răspuns:

Te vei abisnui si te vei largi dupa calapodul lui. Ce te vei face, cand vei avea alt prieten cu penis normal?

| xCrinax a răspuns:

Daca si prietena lui se plangea, inseamna ca are el o "mica problema". Poate in timp te vei mai "largi" si nu vei mai simti durerea, dar nu stiu cu exactitate sa iti spun daca da sau nu, pentru ca depinde de corpul tau, mai precis de elasticitate, poti incerca si lubrifiant daca simti ar putea avea legatura si cu faptul ca nu esti suficient de excitata tu. Toate cele bune! Si imi cer scuze pentru anumite expresii. tongue

| OKMaui a răspuns:

Ce zici de... lubrificatie?

| pimpovici a răspuns:

Trebuie sa fii mai bunaaaaaa