| CoKuTzA a întrebat:

eu sunt certata cu o fata de la mine din clasa de mai bine de 4 ani aproape 5 si ne tot tachinam si ne enervam una pe alta cu diverse lucruri... asa in fine, ea a avut un iubit la inceput si ca sa o enervez ma bagam in vorba cu el. si eu le-am spus la nste fete ca e simpatic un baiat de la alta clasa si in mai putin de 1 sapt ii punea man pe fund. Cum fac sa o enervez? cum sa procedez?
Ps: nu-mi spuneti sa fac pace pentru ca am incercat si am fost o fraiera.

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Ignoro si incearca sa fi o persona mai Buna -Nu va inteleg de ce trebuie sa ganditi asa.