| Din0totdeauna a întrebat:

Hei!*marcel(un baiat din cl la mine pe la inceputul anului imi facea ochi dulci doar ca nu-l prea bagam in seama.mi-a cerut sa fim intr-o relatie si nu am vrut deoarece e mai mic decat mine si mie imi place de altcineva. oricum s-a suparat o perioada,dupa care iar se punea in banca cu mine si chestii de astea, ma cuprindea, imi cerea pupici si nu ii dadeam niciodata.acum se da fete din clasa la mine... la una dar nu stiu daca vrea sa ma enerveze sau chiar o place.o cuprinde, ii spune vorbe dulci si ma enerveaza.voi ce credeti? azi a mi-a zis ruben din clasa la mine si cu el ca:"nu ai uitat ceva?", si se uita si marcel.mi-am dat seama ca este vorba de un pupic ca doar e 8 marite.si i-am zis sa vina el la mine la banca.si el ma placea pe mine si pe inca o fata. a venit ruben si a venit si marcel.l-am pupat pe marcel pe obraz, iar el m-a pupat umed cum s-ar zicelaughing)) adica asa tare.si ruben la fel. ceilalti baieti erau mai timizi si doar atingeau obrazul.ei doi m-au pupat frumos.sa nu credeti ca-s proasta.nahh

ruben sw tot da la o fata din clasa la mine care are iubit si tot se pune cu fundul pe banca ei si vb si rad si ii si duce ghiozdabnul aCASA cand terminam orele, in fine,... voi ce parere aveti despre cei doi? fiti sinceri! mersi!

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Ruben ...asta este un fustangiu jumatelaughing, cat despre Marcelusi..ai vazut si tu.ia trecut supararea si tot la tine a venit sa-ti "fure inima' si cum succes n-a avut..iti dai seama ca...vulpoiul de Marcel si-a facut un plan,urmareste sa te faca geloasa, se da la colegele de clasa, si eu cred ca el si-a dat seama ca te-ar deranja faptul ca fata accea il place, intelegi? dar gandul lui Marcel este tot la tine, mai ales ca ai spus ca te-a pupat pe obraz cu patos!

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Mi se pare ca esti prea copila!
Sunt jocuri copilaresti si nici macar tu nu sti ce vrei!
Ruben ala ar umbla dupa orice fusta numai pentru un pic de placerea.
Marcel pare baiat de treaba si chiar ii place de tine! el da stie ce vrea si te vre pe tine!

| Fridăm a răspuns:

Sincer, câţi ani aveţi? Cei doi îmi par cam fustangii, mai ales acel Ruben, fiindcă el continuă să îi facă avansuri fetei, deşi ea are prieten. În cazul lui Marcel, nu prea ştiu ce să zic. Aş spune că eşti geloasă, dacă nu ţi'a plăcut când altă fată primea vorbe dulci şi îmbrăţişări de la el. Încearcă să vezi ce simţi, şi vezi cum se mai comportă. Dacă crezi că merită, dă'i o şansă. Baftă!

| BSwwatch a răspuns:

Tu ai vocatie nu gluma, scenaris inascut. laughing Cum se numeste telenovela asta?

| Din0totdeauna explică (pentru BSwwatch):

laughing) hei dati si tu cu paREREA:p

| BSwwatch a răspuns (pentru Din0totdeauna):

Ruben ...asta este un fustangiu jumatelaughing, cat despre Marcelusi..ai vazut si tu.ia trecut supararea si tot la tine a venit sa-ti "fure inima' si cum succes n-a avut..iti dai seama ca...vulpoiul de Marcel si-a facut un plan,urmareste sa te faca geloasa, se da la colegele de clasa, si eu cred ca el si-a dat seama ca te-ar deranja faptul ca fata accea il place, intelegi? dar gandul lui Marcel este tot la tine, mai ales ca ai spus ca te-a pupat pe obraz cu patos!