| cris10flori a întrebat:

Buna eu sunt fumatoare este adevarat ca daca sunt in timpul menstruatiei nu am voie sa fumez? daca da de ce nu pot fuma? care este riscul?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ei pe dracu.
Şi mama, şi verişoară-mea şi multe fete fumătoare pe care le cunosc le văd fumând în fiecare zi (prin urmare, zice porcul din mine, şi la menstruaţie) şi nu au nimic.
Riscul e acelaşi ca în orice alte zile.
Ăla sau aia de ţi-a zis porcăria asta face parte din cretinii care nu au ce face acasă şi bat la cap oamenii să se lase de fumat. Şi eu aş vrea ca religia să nu mai existe dar nu e cum vreau eu.
Ahh... vreau ONG de fumători ca să-i mai stârpim pe ăştia de şi-o iau în cap şi învaţă oamenii prostii.
Sănătate.
P. S.: Unde mama naibii mi-i pachetul de ţigări?thinking

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-are nici o legatura. Riscul este egal, oricand ai fuma.

| mikaela25 a răspuns:

Si eu sunt fumatoare si cred ca persoana care ti-a zis minciuna asta vrea sa nu mai fumezi deloc...stai linstita poti fuma. app, hai la o tigare ca mi s-a facut pofta, kiss y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta a aparut la neata cu razvan si dani. deci esti ca un fel de vedetabatting eyelashes?