| Avril01 a întrebat:

Fetelor am si eu o problema :-s Imi place ft muult un baiat din liceu love struck, eu si prietena mea am mai iesit de mai multe ori cu el si amicul sau in dierite locuri.problema e ca lui ii place de prietena mea straight face. el e ft timid si de`aceea l-a pus pe amicul sau sa vb cu ea! ea bineinteles a refuzat orice stiind ca eu il plac mult! Dupa mult timp, acum a realizat si el ca nu poate fi nimic intre ei.eu vb cu el p mess, fb...si nu stiu ce sa fac.il plac muultstraight face dar el tot la ea se gandeste crying( sfaturi pls:-s. funda love struck

Răspuns Câştigător
| Babbe a răspuns:

Cel mai bine e sa astepti sa ii treaca "dragostea" asta fata de prietena ta, fi alaturii ajutal sa uite, asa o sa te considere mai mult decat o prietena! spune-i ce are pe suflet poate sa iti spuna tie, si atunci cand o sa fie pregatit, atunci vorbeste cu el de sentimentele tale, o sa fie totul bine, te asigur kiss! sper ca ti-am fost de folos, o seara buna in continuare kiss!

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cred ca ar trebui sa t resemnezi, dragoste cu forta nu s poate!

| Dunnamite a răspuns:

Si intr-un final o sa te palca pe tine... tot o sa fii a doua alegere! mai devreme sau mai tarziu o sa te deranjeze asta!
daca eram eu, nici n-o obs pe prietena tawinking... esti din Bucuresti?

| FunkySmile a răspuns:

Stii si tu inimii nu ii poti porunci sad. Poate e ceva pe moment si o sa iti treaca si desigur si lui sad. Am patit si eu dar m-am resemnat la mine era mai grav el avea prietena crying. Dar pana la urma baieti sunt la toate colturile sigur incurand o sa ti se para altul mai interesant si o sa iti placawinking. Peace kiss

| Babbe a răspuns:

Multumescc mult pentru atentsie kiss! o seara buna in continuare

| Babbe a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ceva imi poti da un mesaj in privat si te ajut cu cea mai mare placere kiss

| crysyone a răspuns:

Pai el stie ca tu il placi? daca ar stii si poate daca i-ai explica situatia ar intelege cat de mult tii la el. dovedestei ca esti prietena adevarata asa incepe totul.succes

| Avril01 explică:

Crysyone : da stie :-s de la amicul sau!

Nu sunt din Bucuresti! Sunt Din Buzau! :*