| AlexCr94 a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa stiu cum ati fost "cucerite" de baieti? Funda la cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Pai cum sa incep. Am avut 2 ani in urma stiti voi gripa aia rara Ah1N1 si am stat in spital mult timp apoi acasa si am lipsit de la antrenamente (faceam atletica de performanta de 4 ani). In fine, am revenit abia dupa 2 luni, iar in timpul asta venise un baiat nou in echipa noastra. Antrenoarea ne da voie dupa antrenamente sa jucam basket de placere, asa ca o rasplata ca am fost harnici big grin Si de atunci se legase ceva, de cind m-am intors eu, el fiind nou nu stia de mine si a crezut ca sunt incepatoare si a luat-o asa, ca un protector. Cind a aflat deja, a incercat sa tina pasul, mai mult prin preajma mea, joc in doi, pauze petrecute impreuna. Totul a inceput din placerea de a face sport impreuna, si uite ca avem deja un an jumate big grin
Deci daca vrei sa cuceresti, afla-i preferintele si baga-te in seama cu acest lucru, la noi a fost o intimplare, insa a merswinking

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

DA fetelor, ia spuneti, sunt curios, lafeo ca si Alex...

| harciog a răspuns:

E oprostie cucereala asta.Nu vad decit acceptare sau neacceptare.

| Karisma a răspuns:

Dintr-o privire si un gest frumos

| Chrisstine a răspuns:

Aspect fizic?laughing

| anonimatus a răspuns:

Cu tahinari si complimente love struck

| ImSara a răspuns:

Ii cam stubid da va spun :

Aveam 4 ani. Si eram cu mama prin parc, si mama s-a intalnit cu o prietena de-a ei, si avea un copil. Stit voi cum era cand erai copil, te indragosteai de toata lumea, dar pentru el simteam altceva pentru el.
Si peste 2 zile vine prietena lui mama vine la noi cu Vlad (copilul de care eram indragostita ). Si mi-a adus o floare si mi-a dat si un pupic.

The end

| CrazzyXgirL a răspuns:

Pai din priviri si frumusete!:d
:X:X:X

| CrazzyXgirL a răspuns:

Pai din priviri si frumusete!tongue
:X:X:X

| CrazzyXgirL a răspuns:

Frumusetea si felul in care vorbeste!:X

| GreenBubbleeeee a răspuns:

Pe mine a incercat sa ma agate cineva c`o replica funny si anume : "vrei sa impartim o portocala puppy dog eyes" rolling on the floor)))