| NeverBeAlone a întrebat:

Iar am o problema cu baiatul asta care il plac. Azi am fost la bacau.cu grupul nostru de prieteni. Si na.am mai stat pe langa el. Dar cand am ajuns acolo, El s`a dus la una.ioana. Si tot se dadea la ea. Dar stiu ca ioana asta are prieten. de mult timp. M`am simtit foarte aiurea cand i-am vazut impreuna. Baiatul nu stie ca eu il plac. eu chiar tin la el si as da orice sa fiu cu el. Dar nust ce sa ma fac.

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el pe messenger? Vorbiti cateva zile, dupa poate o sa va permiteti mai multe si cand o sa mia mergi cu prietenii tai si o sa te intalnesti cu el sa te dai in vorba cu el, sa razi, sa glumesti cu el poate o sa prinda drag de tine >x< nu ai ce pierdebig grin eu zic sa incerci poate nu o sa iti para rau:d sper sa te ajute sfatul meu love struck si as vrea ca sa dea roadelove struck team pwpacit :*:
FUNDA :d:d:d:d te logg love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck:

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu ii spui direct? Macar asa va sti si poate nu se va mai comporta astfel de fata cu tine. Nu ai de unde sa stii niciodata, asa ca merita sa incerci.

| Tiberius a răspuns:

Trimite o poza cu el. Cand merg cu masina in Bacau la reprezentanta eu il calc pe trecere.

| SecretLover10 a răspuns:

Pai incearca sa iesiti undeva doar voi 2 si acolo sa ii spui ca il placi ...nu te speria daca iti spune ca nu te pplace si el caci e mai bine sa regreti ca ai facut-o decat ca nu ai facut-o si daca iti va spune ca te place presupun ca stii ce sa faci de acolo.Bafta. Funda?

| Roxx4you a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i spui ce simti pentru el, inainte sa ti-l ia alta... Poate ca sentimentul e reciprochappy. Fa-ti curaj si intra in vorba cu el, nu pierde timpul! Crede-ma, am trecut si eu printr-o situatie de genul asta si stiu cum e.