| anonim_4396 a întrebat:

Este normal să curgă puțin sânge chiar și a doua oară când faci sex chiar dacă prima dată(când te-ai dezvirginat) a curs destul de mult?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Da, este foarte normal la primele dati sa curga, mai ales daca perioada dintre actele sexuale este una lunga.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Dacă al doilea act sexual a avut loc a doua zi după dezvirginare.

| ywar a răspuns:

Da, o sa curga primele dati, apoi totul intra in normal. Munceste-l putin... preludiu, pentru a putea fi destul de umeda, sa fie usoara penetrarea. Sper sa nu fi cu unul paralel care nu se pricepe la nimic si vrea sa termine ca animalul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tu te-ai dezvirginat; sau a fost aportul inui barbat!? Cam alambicata exprimarea ta. Sau ai luat la pachet "agregatul" de la sex-shop!?

| teo530 a răspuns:

Da este normal pentru ca inca nu s-a rupt complet himenul. O sa fie normal dupa 3-4 dati cel mult.

| Basilievski a răspuns (pentru teo530):

Himenul nu se rupe.

| teo530 a răspuns (pentru Basilievski):

Sau cum s-o numi stiu ca din cauza ca nu s-a rupt complet dar nu mai stiu numdle.

| Basilievski a răspuns (pentru teo530):

Nu se rupe nimiclaughing Himenul e elastic, iar altceva nu are ce sa se rupa, doar ata baiatului poate, dar foarte rar.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Basilievski):

Mi-am schimbat impresia despre tinelaughing Himen elastic, care nu se rupe pe timpul actului sexual, au doar un numar foarte mic de femei. Acesta poate ramane integru pana la prima nastere (daca are loc). Mai este si un altfel de himen care nu se rupe: cel care este ca o rochita minijup pe peretii vaginului. Adica sub forma unor franjuri prinsi pe pereti vaginului, care se dau deoparte din fata luptatorului chel.

| Basilievski a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Eh, se mai intampla sa gresesc. Din cunostiintele vagi pe care le am si persoanele de sex feminin cu care am fost, himenul nu s-a rupthappy asta e, multumesc pentru iluminare oricumwinking

| teo530 a răspuns (pentru Basilievski):

Ti-am zis dar tu nu m-ai crezut n-am avut ce-ti face.