| dDaArRiIaA a întrebat:

Ieri de ziua unei foarte bune prietene am sarutat un baiat care nu il placeam, ceea ce vreau sa stiu e ca daca m-am indragostit cu adevarat de el si am uitat sa spun ca atunci cand ne-am sarutat am simtit ca plutesc! Dau funda celui ce imi da un raspuns foarte explicit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca nu il placeai in mod special, l-ai sarutat si dintr-o data ai simtit ceva pentru el? Se intampla. Vorbeste cu el mai multe, poate s-a intamplat si pentru el la fel. Nu se stie niciodata. Bafta!

| dDaArRiIaA explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns, cred ca o sa il iau in considerare! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru dDaArRiIaA):

Cu mare placere!

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ei si ce daca inseamna ca din momentul acela e pentru tine si nu da cu piciorul la sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa simti fluturasi in burta.semn ca il doresti cu toata fiinta.

| melymel a răspuns:

Doar tu poti sa stii ce simti! Daca te gandesti la el si esti atrasa de el, iti amintesti de el si de momentul cand la-i sarutat inseamna ca iti place de el si ar fi bine sa vorbesti cu el si de ce nu poate vei avea o relatie frumoasa cu el dar intai cunoaste-l nu te arunca cu capu inainte ca pe urma poate se dovedeste ca a fost doar o stare de moment si ca nu te-ai indragostit de el sau chiar esti indragostita de el si vei suferii daca te dezamageste. Cunoaste-l daca simti ca il placi si daca crezi ca e baiatu potrivit pentru tine fa-ti o relatie cu el care sa tina mult succes:*

| CreativX a răspuns:

Sincer tu il placeai de inainte de sarut, doar nu erai sigura si alungai gandulasta spunand ca nu-l placi...iar dupa momentul asta s-a intamplat magia happy