| PuffyPuffulete a întrebat:

Intrebarea este: M-am indragostit de un baiat care este mai mare decat mine nu stiu daca si el ma place dar aseara cand s-a uitat la mine mi-a suras dragut la fel si eu apoi am intors capul...Pana acum nu-l placeam dar nu stiu ce m-a apucat! Ma gandesc intruna la el si mereu stau pe ganduri si nu mi-l pot scoate din minte! Cum pot sa fac sa nu ma mai gandesc la el? Si sa nu-l mai plac? Fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ruxyycriss44 a răspuns:

BUna, Paste fericit! Dragostea nu poate fi schimbata, daca iti place de el iti place si punct. Cel mai bine ar fi sa ii spui :1. daca poti in fata e super ...eu n-am putut -.-''; 2. printr-un mesaj, si in felul asta o sa poate sa reflecteze asupra ideii nu sa reactioneze direct. Incercarea moarte n-are si daca el nu simte la fel inseamna ca nu el era cel potrivit. Iti garantez 100% ca te vei simti usurata daca ii ziciwinking Bafta multa!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Nu mai pune sentimentele înaintea evenimentelor, asta trebuie să faci!
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| Cristiann25 a răspuns:

Ai mancat fluturi? Cand un baiat te place vine si iti spune.Asa poate orice baiat sa ii zambeasca si uneia mai mare sau mai mica decat el cu mult si ce inseamna ca o place? Sec XXI, secolul visatorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi din moment ce esti indragostita nu prea poti face nimic sa ti-l scoti din cap.
Incearca sa cunosti oameni noi si poate vei intalni pe cineva de care sa-ti placa mai mult si il vei uita pe el happy Dar tot vei ramane cu cineva in minte. laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Faptul ca tia zambit nu inseamna ca te place si pur si simplu a vazut ca tu zambeai si a zambit si el

| PuffyPuffulete explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Nu am spus ca sigur ma place si nici nu cred! si el a zambit primul nu eu

| e7d7n7 a răspuns:

Âu doamne ce sensibilă eşti.

| CristiMC a răspuns:

Nu iubi cu inima si cu mintea sfatul meu

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Pai nu prea ai putea sa ti-l scoti din cap pentru ca te-ai cam indragostit de el..deci inceraca sa zici ca el nu este potrivit pentru tine si sa nu vorbesti despre el sau sa nu il bagi in seama ..cand va vedetii..sa nu te mai uiti.el daca incerci toate astea si el nu iti zice nimec..inseamna k nu ii pasa...deci incearca sa fi si tu asa :**