| sEnOkHs a întrebat:

imi place de o fata, banuiesc ca si ea ma place deoarece mereu cand ma vede ma intreaba ce fac...chesti de genu,iar cand trece prin dreptul casei mele se uita mereu dupa mine, as vrea sa o astept intr-o zi cand iese de la scoala sa vorbesc cu ea dar nu stiu ce i pot spune ca o plac. tinand cont ca eu am 15 ani si ea este cu un an sau doi mai mare.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

O poti invita la o plimbare.Astfel veti avea ocazia sa va cunoasteti.Chiar daca e cu 2 ani mai mare ca tine, poti fi tu cel care sa faca pasul cel mare.

| Maria_Bya_1999 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii dai un buchet de flori si sa o scoti in oras la un suc sau la o plimbare si pe parcurs sa ii spui ca o placi!