| RoadToAnime a întrebat:

Imi place de o fata ea are 13 jumate eu 14 jumate, nu suntem la aceeeasi scoala dar stam destul de aproape unul de celalalt( 10 case aprox) Alaltaieri ea a venit pe o banca de langa casa ei unde ma aflam eu si am povestit incontinu 3-4 ore, am observat ca ii place dubstep-ul si trap-ul ( si mie) la fel si sa faca farse ( inocente) ( si mie ) si sa stea treaza noaptea( si mie). Ma puteti ajuta, nu stiu cum sa o abordez si nu stiu daca ma place..In general ea ma saluta prima... HELP!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te reintalnesti cu ea cat mai curand si nu ar strica sa fii un pic mai tupeist adica sa ai mai mult curaj incat sa reusesti sa-i spui chiar in fata ca iti place de ea si ti-ar face o deosebita placere sa deveniti mai mult decat niste simpli prieteni. Curaj si bafta.

| RoadToAnime explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi, o sa incerc

| RoadToAnime explică (pentru corbulalbrosu):

A da am uitat am un prieten de 16 ani care a strigat in gura mare ca o plac sa auda si a auzit ca doara s-a intors ( poate credea ca e la caterninca) Complica treaba chestia asta?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RoadToAnime):

Parerea mea este ca de fapt acea "interventie" simplifica lucrurile.Tu stii ca ea stie si viceversa.Acumactionezi oarecum in cunostinta de cauza. succes.

| RoBByi96 a răspuns (pentru RoadToAnime):

Cum a zis si colegul, simplifica situatia. Acum fii pe faza si pune mana pe ea.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi prost, ignor-o, nu iti va aduce decat frustrare si suferinta, la fel ca orice fata din lumea asta, mai bine sa fii singur toata viata happy.

| RoBByi96 a răspuns:

Surprinde-o! Fetelor le place asta. Fii original si fun.

| RoadToAnime explică:

Hey. m-am intalnit ieri cu ea si am obtinut o plimbare prin cartier si poate ii cumpar si un suc big grin. oricum in aceea plimbare ce ar trebui sa o intreb sau mai exact despre ce?

| RoadToAnime explică:

In urmatoarele 2 ore o sa ma intalnesc cu ea ( emotii) Am planificat sa mergem princ artier sa i cumpar un suc si sa mai vorbim

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RoadToAnime):

Sa-i oferi neaparat un fir de trandafir daca se poate. Sigur si recompensa va fi pe masura.

| Misfits a răspuns (pentru RoadToAnime):

Gandeste te de acasa ce vorbesti cu ealaughing0