| RoadToAnime a întrebat:

Hallo..bag direct, ok am 15 ani fata pe care o plac 14, Torul a inceput acum o saptamana am stat pe o banca si nu stiu cum am vorbit cu ea de la 20 pana la 00; 00 si de atunci stau langa casa ei pe un pod si mereu cand iese afara ma saluta ea prima si cateodata vine la mine si povestim azi de exemplu am fost mai GIGI si ne-am plimbat vreo 2 ore, am vrut sa ii cumpar un suc dar nu a vrut...pe 28 august este ziua ei zi vreau sa ii iau niste CONVERSE ALL STARS, ok intrebarea este ma place oare? Nu este genul de fita. ascultam aceeasi muzica ( trap, dubstep, electro) si ne place sa facem farse spre exemplu tot azi i-am propus un concurs de farse o saptamana castigatorul indeplineste ce vrea celalalt...

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca te place, din moment ce iti accepta sa vorbesti cu ea orice.

| Kenya a răspuns:

Cumpara-i ceva mai simbolic ca un lantisor cu numele ei.

| RoadToAnime explică (pentru Kenya):

O cheama Anne nu cred ca sunt cu un nume asa rar

| madalinamadu a răspuns:

Dacă nu e genul de fată elegantă, feminină, i-ai ceva ce şti sigur că i-ar plăcea. Sunt sigură că ar impresiona-o gestul tău. Prevăd o relaţie frumoasă între voi pe viitor laughing. Succes! :*

| NesSquick a răspuns:

Părerea mea e că fata are sentimente pentru tine... mai bine ii cumperi un colier...

| RoadToAnime explică:

I-am spus ca eu vreau sa ma reapuc de judo in septembrie si a zis ca si ea vine...cred ca suntem in,, Zona prieteniei"

| RoadToAnime explică:

Sau i-as putea lua niste HeadPhones Philips pentru telefon?

| RoadToAnime explică:

Hey... azi nu a fost o zi prea buna.Am fost cu ea si prietena ei intr-un cartier si la un moment dat mi-a luat headPhons-urile si hanoracul tocmai azi cumparate. si hanoracul la pus prin pamant etc...( tachinari) Insa cand m-am intalnit cu un prieten i-am spus i-ar dupa am realizat totul si am avut niste nervi :3 in fine am incercat cat am putut sa ii ascund. cand a trecut cu prietena ei pe langa mine a zis ce-mi face hanoracul la care nu i-am raspuns doar am aratat Ok cu degetul insa dupa ce a trecut din nou am incercat sa vorbesc din nou cu ea si ma ignorat. O sa afecteze mult asta cu ceva?

| nuiabuna a răspuns:

Cre ca un lantisor de argint cu zodia sa ar fi perfect