| Biancutzaaa13 a întrebat:

.imi place de un baiat,am vorbit cu el putin prin mesaje si i-am spus ca-mi place de el,astazi ma plimbam cu prietenele mele cand l-am vazut ca se saruta cu o alta fata,o cunosc pe fata resprectiva,pe acel baiat il iubesc foarte mult si nu stiu ce sa mai fac,va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| FeTizZa a răspuns:

Poti proceda in mai multe moduri:
1.Il inviti la o plimbare in parc si ii spui tot ce simti. Asa o sa-ti dai seama cum stau lucrurile.
2. Daca tot spui ca o cunosti pe fata respectiva afla ce e de capul ei (pentru ca daca e curva sigur relatia nu va merge).
3.Afla ce e de capul lui, daca ii plac relatiile serioase sau ii place sa-si bata joc de fete.
4. Intereseazate ce e intre cei doi.
5. In cel mai rau caz, combinate cu altcineva, iti garantez eu ca il vei uita. Sper ca te-am ajutat.

| Biancutzaaa13 explică (pentru FeTizZa):

Cica relatia lor ar fi la caterinca.ea e impreuna cu un alt baiat si isi bate joc de X.

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Sa il uiti, din moment ce o iubeste pe alta, ce rost are? Sau risti sa fi dusa dupa el ca dupa sa te aibe la degetu mic si sa profite de tine?

| BaiatulAnonim a răspuns:

O sa-ti treaca, ca multele alte iubiri care o sa fie. Si nu mai spuneti ca il/o "iubiti" pe X. Va simtiti atrasi fizic, ATAT, nimic mai mult! De iubire si dragoste poti vorbi cand il/o cunosti pe respectivul/a si stii ce fel de persoana e. Nu ai cum sa iubesti un strain despre care nu stii mai mult decat un nume, varsta si un numar de telefon. Maturizati-va oh go on

| Biancutzaaa13 explică:

Pai tocmai am aflat ca ea are un iubit in Iasi ( de acolo e ea) si ca pleaca marti.

| Biancutzaaa13 explică:

Mai astept 2, 3 raspunsuri si dau funda!

| Mădă0611 a răspuns:

Lăv is naşpa. N-ai ce sa faci, daca o iubeste pe ea, asta este, nu e corect si frumos sa te bagi in relatia altcuiva.

| An3ta17 a răspuns:

Pai dupa parerea mea el nu te iubeste, pentru ca i-ai zis ca il placi iar el in ziua cealalta se saruta cu o fata.Ar trebui sa-l uiti pentru ca nu e baiatul potrivit pentru tine, dar daca-l iubesti foarte tare va fi foarte greu sa-l uiti.sad

Sper sa treci peste asta.