| Lena07 a întrebat:

Îmi place de un baiat din clasa..am observat ca avem foarte multe in comun, de la gesturi la placeri, si vorbesc la școală cu el...prietena mea cea mai buna a vorbit cu prietenul lui cel mai bun in legatura cu asta... inca nu stiu daca ma place, insa de cate ori l-am bagat in belele, nu m-a spus niciodata! Credeti ca merita o sansa? Sau este o cauza pierduta? Astept pareri sincere!

Răspuns Câştigător
| Ioana011 a răspuns:

Nu este bine sa ai o relatie cu un coleg de clasa niciodata. Dar asteapta sa faca el primul pas si ai sa vezi daca merita el o sansa. Si numai pune prieteni/prietene sa vorbeasca pentru tine, nu esti frumos. Bafta!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu sau el? El merita o sansa si daca este baiat istet, a si gasit-o in aceasta vacanta!

| robi1990 a răspuns:

Pentru ce sa merite o sansa? dupa logica ta ai 13 ani.

| Lena07 explică:

Asta e problema-nu eu i-am zis sa ii spuna.