| Ciudatsell a întrebat:

Buna TPU love struck
Am intampinat de curand o problema.In urma cu 3 saptamani eu si prietenul meu am hotarat ( mai mult el ) sa ne despartim pentru ca ne-am racit unul de altul.In acest timp eu am fost ca si moarta.nu mancam.la scoala am fost vreo 2 zile.nu am vorbit cu el c-am o saptamana si cand a avut ocazia m-a luat de o parte si m-a intrebat de ce nu vorbesc cu el cu ce a gresit. mi-a spus ca il doare ca alt baiat vrea sa fie cu mine iar atunci i-am spus ca si pe mine ma doare sa vad ca se agata toate pitipoancele de el si il cocolosesc si il pupa. L-am iertat.am iesit mai multi in parc. a inceput cu gesturi tandre. pupici pe maini gat spate. tinut in brate, iar pe seara prietenul lui cel mai bun se scapa la mine cum ca s-a sarutat cu o fata cu o zii in urma. L-am intrebat, a zis ca nu-i adevarat deci m-a mintit. Apoi in aceiasi zii o prietena l-a tras de limba si a aflat ca asta era adevarul si ca el o tot intreba de unde am aflat eu. ce ma doare cel mai tare este faptul ca acea fata cu care s-a sarutat el este prietena unei tipe de la mine din clasa care nu ma sufera si nu a fost niciodata de acord sa am o relatie cu acest EL iar cand a avut ocazia a profitat si a "impins-o" pe acea tipa de la spate. Ce sa fac? Sa-l pun sa aleaga? Sa astept sa vad ce-mi zice el? Sa numai vorbesc cu el si sa termin orice fel de relatie cu el? Eu il iubesc enorm si as putea trece peste. as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu daca el vrea asta. pentru ca m-am rugat de el vreo saptamana inainte sa aflu de acest incident. deci va IMPLOR! AJUTOR! SUNT DISPERATA! tin sa mentionez ca am baut otrava intr`una din zile si am ajuns si la spital.nu stiu ce mi-a facut. zici ca am innebunitstraight face. Astept raspunsuri sincere si cat mai multe. fara rautatesad. Dau la toate Vot si la cea mai buna Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare. Ti-a si spus-o.
Ar trebui sa te calmezi putin, sa te prefaci ca nu-ti pasa. Eu cred ca mai tine la tine, nu ti-a recunoscut ca s-a sarutat pentru ca stie ca nu-l vei ierta. Nu face nimic. Ignora-l. Pana la urma, tot la tine o sa vina. Asa sunt majoritatea baietilor.

Daca e sa o luam logic, de ce ar vorbi cu tine, te-ar saruta, bla bla bla?

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Uita-l, gaseste-ti pe altu, nu merita, nu vezi ca e un afemeiat...oh go on.si daca il tratezi cu indiferenta si o sa te vada cu altu o sa il doara ff tarewinking

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai din cate am inteles.El te-a mintit. Eu cel putin nu as accepta una ca asta. Gandeste-te. Dar daca chiar vrei sa fi cu el. Poti sa vb cu el sa incerci din nou sa te apropi de el. Iar daca te iubea asa cum zicea. Pun pariu ca inca mai tine la tine. Deci sfatul meu este sa o iei de la 0 si sa il atragi din nou.
Pup succes

| Adolescenta a răspuns:

Parerea mea e ca daca a facut`o o data o va mai face.Deci vei mai suferi pentru ca acum i`ai permis si ai trecut peste incidentul cu mintitul in primul rand. apoi sarutul.
Eu personal nu as accepta.Da stiu cum e sa tii enorm la cineva dar greseala o va repeta si tot tu vei fi cea care sufera, deci mai bine acctionezi din timp.

| DorDeIubire a răspuns:

IDIOATO nu suferi pentru un baiat ...esti fata ar trebui sa ii joci pe degete (nu chiar pe toti ((eu sunt baiat))) si nu stiu ce sa zic fa misto de el sa se simta unpik suparat apoi sarutal si intreaba-l dc e nesi

| Ciudatsell explică:

DorDeIubire 1. nu sunt idioata. 2. inainte asa eram. faceam ce vroiam eu din toti baietii si nu tineam la niciunul.dar at cand m.am comb cu EL mi.am pus tot sufletul in relatia asta pentru ca am zis ca na suntem in acelasi liceu si o sa tina. si chiar a tinut dintre toate cuplurile care au fost noi am ramas singurii imp pana acum cateva saptamana. 3 mersi mult oriqm si te pup :*