| Smille a întrebat:

imi place de un baiat din decembire.la inceput nu vorbeam, el nu stia ca il plac. a aflat si am inceput sa vorbim mereu si mult, orice.stia ca il plac.asa ca eu intr'o zi l'am intrebare daca ii place de mine a zis nu.straight face. dupa ceva timp o colega l-a intrebare daca ii place de mine. el a zis ca poate.[nu e un tip care sa zicca la toata lumea de cine ii place.]. asa ca eu l'am intrebare daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu vrea sa mi faca robleme la profesori si la scoala.tt aceeasi fata l-a intrebare dupa ceva timp daca tine la mine si el a zis ca da dar nu vrea sa imi faca probleme la profesori.cand plangeam mereu imi zicea sa nu mai plang ca mereu o sa fie langa mine. l'am crezut. s-a incheiat anul scolar el s-a dus la liceu eu am ramas la scola.am plans mult.nu am mai vorbit mai ddeloc fata de cum vorbeam in fiecare zii.pana intr'o zii cand pe mess m' bagat in seama am vorbit iar discutia a decurs pana la 3 dim.eu atunci l'am intrebare daca tine la mine mai mult ca la o ammica si a zis ca da.scurt.de atunci a mai vorbit cam 2-3 zile.atata/mi'e dor de el.as vrea sa sa vorbim ca inainte.:-

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Eu cred ca e un OARECARE si stii de ce? El e prea mare, cand nu esti in preajma lui ii fuge ochi la fete mai mari, te place el, dar ca pe o amica.Stii ca baieti cateodata nu's sinceri.Acuma el e la liceu, sunt multe fete acolo, chiar o sa-si faca si prietena. Tu cred ca esti mica fata de el. El nu se uita la fete mici.Stiu cum e. Unii baieti mai mari nu se uita la niste pustoaice ca noi, si chiar daca s'ar uita numai pentru sex ne'ar vrea, tine minte el e si mare si vrea si sex; PP, plangi tu dupa el tie dor de el, dar asa e in dragoste.:p
nu stiu ce sa faci. mie mi-e greu pentru ca el o sa se uite dupa altele in timp cel iubesti

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat ca nu vrea sa iti faca tie probleme la scoala...mai degraba lui. E genul cred ca de baiat cu prieteni si poate ii e rusine sa se afiseze cu tine.Atunci nu merita nimic, mai ales sa plangi pentru el.Eu zic sa treci mai departe chiar daca e foarte greu.Iti irosesti timpul, si sa vorbesti cu el numai pe mes, te injosesti si ramai numai cu vorbitul. Uite poate vrei sa imi zici mai multe si eu cat pot te ajut.Id meu:yza_me5. O zi buna si precum e si apelativul tau:Smilebig grinwinking

| TOPdog a răspuns:

Dar nu inteleg cu ce anume sa iti faca problema cu profesorii si la scoala? voi numai pe mess stiti sa vorbiti? suna`l, tr sms daca chiar tine la tine nu cred ca vrea sa te piarda, si apoi faceti cumva sa va vedeti, des, daca nu prea vorbiti si nici pe atat nu va vedeti ce rost are,oh go on si daca zici ca el s`a dus la liceu si nu mai vorbiti cum vorbeati in fiecare zi poate are pe alta si pe mess sa nu te bage in seama asta nu e treaba, probabil el doar te simpatizeaza! intreaba-l cu intrebari mai serioase, nu daca tine la tine mai mult ca la o amica, intreaba`l data te iubeste, daca vrea ceva serios, spune-i pur si simpu ce simti si fi deschisa cu el si atunci va fi si el cu tinewinking

Imi pare rau sa aud ca plagi pentru un baiat, crede`ma ca nu merita nici unulwinking

succes! mai ales in viata!kiss