| selenuca100 a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea ca el sa ma placa si el. Cum sa il. vrajesc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu e atractie fizica degeaba, nu trebuie sal vrajesti mult totul sta in frumustea ta, daca il atrgi penisul intra in erectie si va vrea sex de la tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca baiatul respectiv te-a remarcat si cu toate acestea nu si-a exprimat deloc intentia de a te cunoaste cu adevarat, inseamna ca nu se simte atras de persoana ta.Ai putea ca prin comportament,imbracaminte, gesturi, priviri, ocheade, vorbe sau discutii sa-i dai de inteles ca esti interesata de el si ti-ai dori sa aveti o relatie mai deosebita, pentru a deveni un cuplu. Succes si multa bafta.

| neutrino a răspuns:

Arata-i ceea ce-i poti oferi: atentie insa, nu-i arata tot inca de la inceput.