| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot "vraji" un baiat?
Imi place de el de foarte mult timp insa lui de mine nuwinking...
Vreau ceva metode sa il vrajesc sau cel putin sa aflu daca ma place!
Funda:*

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Heii'. Dacă lui nu îi place de tine ce vrei să mai aflii? laughing
Îţi spun din propria experienţă, că ar trebui să îţi vezi de viaţa ta. Dacă lui nu îi place de tine încerci degeaba plus că îţi faci şi speranţe. Iar atunci când tu te vei sătura de el. el va vrea să fie cu tine happy. Dacă ţi neaparat să "îl vrăjeşti " stai şi tu pe lângă el. Fi drăguţă cu el şi vezi cum reacţionează happy. Dacă nu merge, nu-ţi pierde timpul aiurea.

5 răspunsuri:
| St3luta a răspuns:

Incearca sa comunici cu el prin diferite feluri:pe mess pe fb prin sms sau cel mai bine face to facebig grin

| xCatastrophe a răspuns:

Vrei o vraja adevarata auzita pe la scoala mea`!?
Pune`i putin din secretia ta menstruala[rosie] intr-o bautura si te iubeste din start nu te mai uita cat traieste rolling on the floor cica...

| AndreIT97 a răspuns:

Pai... un sfat de la un baiat. Daca nu te place, ori are o prietena ori nu stiu. Poate nu te straduiesti destul. Daca nu te lasi s-ar putea sa te placa pentru perseverenta. Inca o data, parerea mea. Bafta!

| NicolaVlad a răspuns:

Posibil sa aiba pe cineva ori este un baiat cu fite... si cauta modele happy

| NicolaVlad a răspuns:

Posibil sa aiba pe cineva ori este un baiat cu fite... si cauta modele happyIncearca sa vorbesti cu el sa te interesezi ce fel de fete ii plac prin intermediul unui prieten tongue